Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hasbahçe Evleri’nde 36 ay vade farksız taksit fırsatı

İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilen Hasbahçe Evleri’nde peşin fiyatına 36 ay vade imkânı sunuluyor. Teslimler ise yakın zamanda yapılacak.

Genyap-Bautim-Özma Proje Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Hasbahçe Evleri projesi, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de yaşama kazandırılıyor. Kolay ödeme koşulları sunulan Hasbahçe Evleri’nde teslimlerin yakın zamanda yapılması bekleniyor.

120 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

2 bin metrekare üzerinde yükselen Hasbahçe Evleri; tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı 120 adet konuttan meydana geliyor. Hasbahçe Evleri’ndeki konutlar 105 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

HASBAHÇE EVLERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ (OCAK 2019)

Hasbahçe Evleri’nde yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise 36 ay 0 faiz imkânı sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Hasbahçe Evleri’ndeki konutların yakın zamanda yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

METRO DURAĞINA YÜRÜME MESAFESİNDE YÜKSELİYOR

2 blok üzerinde yükselen Hasbahçe Evleri; Büyükdere aksı, Mecidiyeköy-Kağıthane metro hattı, Kağıthane-Beşiktaş tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktalarının merkezinde yer alıyor. Hasbahçe Evleri, Kağıthane Metro Durağı’na 3 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor ulaşılabiliyor.

Hasbahçe Evleri’ndeki konut sakinlerine fitness salonu, sauna, çocuk oyun parkı, kapalı otopark ve site güvenliği gibi birçok spor ve aktivite alanı ile imkân sunuluyor.