Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hasbahçe Evleri'nin temeli 1 Nisan'da atılacak

GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA proje ortaklığı imzasıyla Kağıthane'de yükselecek olan Hasbahçe Evleri için ilk kazma yarın vuruluyor.

Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Hasbahçe Evleri projesinin inşaat çalışmalarına 1 Nisan Cumartesi günü başlanıyor. 2 blokta toplam 119 daireden oluşan proje 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam inşaat alanı 16 bin metrekare olan Hasbahçe Evleri projesinde tüm daireler 2+1 tipinde tasarlandı.

Sakinlerine sunduğu koru ve göl manzarasıyla dikkat çeken Hasbahçe Kağıthane Evleir projesinde teslimlerin Temmuz 2018'de başlaması planlanıyor. Daire fiyatlarının 479 bin TL ile 669 bin TL arasında değiştiği projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Tüm dairelerin 105 metrekare büyüklükte olduğu Hasbahçe Evleri projesinde 500 metrekarelik peyzaj alanı, kapalı otopark, kapalı spor salonu ve çocuk oyun alanı yer alıyor.

Büyükdere aksı üzerinde oluşturulan bağlantı yolları, Taksim-Maslak metro hattına bağlanan Mecidiyeköy-Kağıthane metro hattı, Kağıthane Beşiktaş tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktası proje sakinlerinin kısa sürede istedikleri noktaya ulaşmalarına imkan sağlıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.hasbahcekagithane.com adresinden ya da 0 212 295 1 295 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.