Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hastane, bakımevi ve rezidans hizmetleri bir arada: Yamaç Sağlık Rezidans

Hastane hizmetleri, rezidans hizmetleri ve bakımevi hizmetleri Yamaç Sağlık Rezidans projesinde bir arada sunuluyor.

Yanık Sağlık Grubu kalitesiyle İzmir’de sektöre kazandırılan Yamaç Sağlık Rezidans projesinde hastane hizmetleri, rezidans hizmetleri ve bakımevi hizmetleri bir arada sunuluyor. Alanında önemli bir fark yaratmayı başaran Yanık Sağlık Grubu tarafından hayata kazandırılan nitelikli ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen konut projesinde 10 yıl kira garantisi ile konut satın alma imkanı da sunuluyor.

Yanık Sağlık Grubu tarafından İzmir’de hayata geçirilen Yamaç Sağlık Rezidans projesinde 3 farklı konsept bir arada bulunuyor. Hastane, bakımevi ve rezidansa bir arada yer verilen Yamaç Sağlık Rezidans da yer alan sağlık evleri sayesinde önemli bir açık olan palyatif bakım konusunda standartların üzerinde bir tedavi ve sağlık hizmetleri vaat ediliyor.

Eşsiz estetik mimarisi ve gösterişli yapısı ve yeşile önem veren tasarımı ile de dikkat çekmeyi başaran Yamaç Sağlık Rezidans projesinde konut alıcısına 1+1 ve 2+1 planında tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere ayrıca 10 yıl süreyle kira garantisi avantajı da sağlanıyor.

Standartların üzerinde hizmetlerle donatılmış bir yaşam alanı sunan projede sağlıklı yaşam evleri sayesinde üst düzey palyatif bakım hizmetleri temin edilebiliyor.

Yanık Sağlık Grubu tarafından 3 farklı konsepti bir arada değerlendirecek şekilde hayata geçirilen Yamaç Sağlık Rezidans İzmir projesinin fiyat listesi, daire büyüklükleri, teslim tarihleri ve ödeme planı gibi bilgileri açıklanmadı. Yamaç Sağlık Rezidans projesi hakkındaki tüm merak edilenlerin önümüzdeki haftalarda açıklanması tahmin ediliyor. Sağlık Rezidans hakkındaki tüm güncel bilgi ve kampanyaları Konut Haberi sitemizi takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

Yamaç Sağlık Rezidans projesinin sosyal olanakları arasında ise; güvenlik, otopark, 7/24 Sağlık hizmeti, kapalı havuz, fizik tedavi, hastane, hobi alanı, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu, açık otopark, yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları ve peyzaj alanları gibi hizmetler yer alıyor.