Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hatay’da 200 konutluk termal otel konseptli proje: Golden River Termal Kent

Alkanlar Yapı tarafından Hatay’da sektöre kazandırılan Golden River Termal Kent termal otel konseptli 200 konutluk bir proje.

Hatay’da Alkanlar Yapı tarafından hayata geçirilen Golden River Termal Kent projesinde toplam 200 konuta yer verildi. Termal otel konseptinde inşa edilen projede 3+1’den 6+1 kadar büyüklükleri 153 metrekare ile 292 metrekare aralığında değişen daireler bulunuyor.

Fiyatların açıklandığı projede 3+1 konseptinde tasarlanmış daireler 270 bin TL’den, 4+1 konseptinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 315 bin TL’den ve 6+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları da 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kurulan sıcak su sistemiyle sakinlerine termal su kullanım alanı sunulan projede ödeme planları ise henüz belirlenmedi. Ancak projeye dair tüm detayların kısa sürede açıklanması bekleniyor.

Hatay’da hayata geçirilen 200 konutluk projede termal su kullanım özellikleri sunuluyor. Proje termal otel konseptinde tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri ise 153-292 metrekare aralığında tasarlandı.

Golden River Termal kent projesinde teslimlerin ise Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi bekleniyor. Sosyal donatılarıyla dikkat çeken termal otel konseptli projede açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spa, fitness merkezi, sauna, market, kafe, kameralı güvenlik sistemleri, güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark, Türk hamamı gibi özellikler bulunuyor.