Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Heafey Group'tan Amerika’da tatil fırsatı!

Florida’nın en güzel sahillerinden Fort Laudardale de yer alan Ocean Conrad Resort projesi, Heafey Group tarafından inşa ediliyor.

Dünyanın önde gelen Amerikalı gayrimenkul şirketi Heafey Group, 6 Nisan 2017 tarihinde düzenlenen basın toplantısında, yeni projesi Ocean Conrad Resort hakkında bilgi verdi.

Heafey Group Başkan Yardımcısı Carmine Zayoun, toplantıda yaptığı konuşmada.” Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz. Geçmiş yıllarda Miami ağırlıklı olarak Güney Amerikalı yatırımcılar tarafından tercih ediliyordu ancak son dönemde Türklerin ilgisi çok arttı. Türkler özellikle condo-hotel modelini çok seviyor. Otel onların uzaktaki evi gibi ama kendileri kullanmadıklarında yatırımlarının dünyaca ünlü bir marka tarafından yönetiliyor olması onlara ayrıca güven veriyor. Fort Lauderdale’deki yatırımlar sadece geçen sene %9.8 oranında değer kazandı. Bu da doğru gayrımenkul seçiminin yatırımdaki önemini gösteriyor”dedi.

Amerika’daki Türk yatırımcı sayısı artıyor

Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ise son dönemlerde Florida’ya gelen Türk yatırımcı sayısının arttığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Aralarında şirket üst düzey yöneticileri, doktorlar, avukatların yer aldığı beyaz yakalıların Amerika’ya ilgisinin arttığını gözlemliyoruz. Herşeyi bırakıp Amerika’ya taşınmayı düşünmeyen, bir ayağım Florida'da olsun diyen yatırımcılar, özellikle condo-hotel modeline rağbet gösteriyor. Bu şekilde hem yatırımlarının para kazanması, hem de senede 1-2 ay gelip evlerinin tadını çıkartabiliyor olmaları onlara çok cazip geliyor” dedi.