Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Helis More'un ticari birimlerinde satışlar başladı

Helis Yapı'nın İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da geliştirdiği Helis More projesinde yer alan mağaza ve ofislerin satışlarına başlandı.

İstanbul’un yükselen değeri Kartal'da yükselen Helis More projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Kısa sürede hızlı bir satış grafiği yakalayan projede 231 konutun yanı sıra 52 ofis ve 6 mağazaya da yer veriliyor. Projede yer alan ticari birimlerin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlayan Helis Yapı, büyüklükleri 88 metrekare ile 277 metrekare arasında değişen ofislerin metrekare birim fiyatlarını 8 bin 500 TL olarak belirledi.

Yüzde 50 oranında prim yapacak

E-5 yolu üzerinde inşa edilen Helis More projesi 31 katlı tek bloktan meydana geliyor. 50 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje hakkında bilgi veren Projebeyaz ve Helis Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, "Konutlarımızı hızlı satıyoruz. Projenin tamamlayıcı parçası ticari alanların satışına sıra geldi dedi. Henüz oturum başlamadan metrekare fiyatları 8 bin 500 TL olan konutlar teslim edilip oturum başladıktan sonra yüzde 50 oranında prim yapacak" diye konuştu.

Teslime 10 ay kaldı

Sabiha Gökçen Havalimanı ve feribot iskelelerine yakın lokasyonuyla dikkat çeken Helis More projesi; metro istasyonuna 300 metre, hızlı tren istasyonuna 8 dakika mesafede konumlandırılıyor. Projenin Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.