Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Hem şehrin hem de ormanın kalbindeki proje Mesa Orman Çubuklu’da ön talep dönemi!

Mesa Orman Çubuklu projesinde ‘sadece şehrin değil ormanın da kalbinde’ sloganıyla ön talep dönemi start aldı.

Türkiye’nin önde gelen konut üreticilerinden Mesa tarafından İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Beykoz ilçesinin Çubuklu lokasyonunda sektöre kazandırılan Mesa Orman Çubuklu projesinde ön talep dönemi başladı. Projede fiyatlar 1 milyon 30 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
Sadece yüzde 15 oranında peşinat ödemesi ile konut sahibi olunabilen Mesa Orman Çubuklu projesinde anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

1+1’den 6+1’e kadar çok geniş bir kitleye hitap edebilecek özelliklerde konut tiplerine yer ayrılan Mesa Orman Çubuklu projesi ormanın tam kalbinde sıcak ve huzurlu bir bölgede yükseliyor.

30 bin metrekare alan üzerinde Mesa Mesken kalitesi ve ayrıcalığıyla yükselen Mesa Orman Çubuklu projesinde fiyatlar 1 milyon 30 bin TL’den başlıyor. Mesa orman Çubuklu projesinde konut alıcısına 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor.
Projede büyüklükleri 137 metrekareden başlayıp 275 metrekareye kadar yükselen toplam 219 adet daire sunuluyor. Projede yer alan en yüksek konut bedeli ise 5 milyon 380 bin TL şeklinde belirlendi.

Ödeme planları belirlenen projede yüzde 15 peşinat+6 ay sonra yüzde 15 ara ödeme ve 60 aya kadar varan vade farksız taksitlendirme seçenekleri ile konut satın alınabiliyor.

Mesa Mesken’in İstanbul Anadolu Yakasının en sakin ve huzurlu ilçelerinden Beykoz’da konumlandırdığı yeni projesi Mesa Orman Çubuklu projesinde anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirileceği ön görülüyor.

Mesa Mesken Mesa Orman Çubuklu projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Spor tesisi
• Yüzme havuzu
• Yürüyüş parkuru
• Güvenlik
• Otopark
• Sauna
• Fitness salonu
• Geniş yeşil alanlar
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.