Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hem şehrin hem doğanın kalbindeki Mesa Orman satışa sunuldu

Mesa Mesken tarafından İstanbul Beykoz Çubuklu lokasyonunda yaşama kazandırılan Mesa Orman projesi 1 milyon 314 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

İstanbul Anadolu Yakasının Beykoz ilçesine bağlı Çubuklu mevkiinde yükselen Mesa Orman Çubuklu projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, basına ve yatırımcılara tanıtıldı. Konut fiyatlarının 1 milyon 314 bin TL’den başlangıç gösterdiği fiyatlar 4 milyon 416 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Konut sektörünün en köklü isimlerinden Mesa Mesken kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının doğa ile iç içe ilçesi Beykoz’un Çubuklu mevkiinde sektöre kazandırılan Mesa Orman Çubuklu projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanıyla birlikte resmen satışa sunuldu.

Hem şehrin merkezinde hem de doğanın kalbinde sıcacık ve dingin bir yaşam vaat eden Mesa Orman Çubuklu’da her zevke göre tasarlanmış 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçeneklerinde toplam 219 adet konut yer alıyor.

Sırtını İstanbul’un oksijen deposu olarak bilinen 1 buçuk milyon metrekare büyüklüğündeki İstanbul Kent Ormanı’na yaslayan Mesa Orman Çubuklu özellikle doğadan kopmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak.

Teras alanları, geniş bahçe ve peyzaj alanları ile doğanın tadını sevdiklerinizle birlikte çıkarabilmeniz için tasarlanan Mesa Orman Çubuklu projesinde hem şehir hayatından kopmamış olacaksınız hem de doğanın tam kalbinde huzurlu ve sessiz bir yaşam sürebileceksiniz.

MESA Orman Çubuklu’da yüksek izolasyona sahip olan dış cepheler, düşük karbon salınımı gerçekleştiriyor. Elektrik sarfiyatını en az seviyeye düşüren MESA, kurguladığı yaşam alanlarında sürdürülebilirlik hedefine erişebiliyor.

Doğal göl ve kent ormanının yanı başında yükselen Mesa Orman Çubuklu az katlı mimarisi, estetik detayları ve sıcacık tasarımları ile dikkat çekiyor. Doğallığı bozması muhtemel her türlü detay üzerinde çok ince çalışılan projede, stres ve trafikten uzak şehrin karmaşasından uzak ancak şehir yaşamının tam ortasında huzurlu ve saklı bir dünya inşa ediliyor.

Aile yaşamını ve çocukları merkezine alan Mesa Orman Çubuklu projesinde 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire planlarına yer verildi. Sadece 219 adet konuta yer verilen projede butik konseptte dizayn ediliyor. Anahtar teslimlerinin ise Mayıs 2020’de gerçekleştirilmesi beklenen

Mesa Orman Çubuklu projesinde daire fiyatları 1 milyon 314 bin TL’den başlayarak 4 milyon 416 bin TL’ye kadar yükseliyor.
3+1 ve 4+1 tipindeki daire planlarına daha fazla yer verilen projede metrekare büyüklükleri ise 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişebiliyor.