Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hemen teslim Begonya Park Evleri’nde fiyatlar 425 bin TL’den başlıyor

İstanbul Küçükçekmece’de hayata geçirilen Begonya Park Evleri’nde fiyatlar 425 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

Askon İnşaat tarafından hayata geçirilen Begonya Park Evleri projesi, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Begonya Park Evleri’nde fiyatlar 425 bin TL’den başlıyor.

69 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Begonya Park Evleri; 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 69 adet konuttan meydana geliyor. Begonya Park Evleri’ndeki konutlar 107 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

BEGONYA PARK EVLERİ FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

  • 2+1 daireler 425 bin TL’den,
  • 3+1 daireler 520 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Begonya Park Evleri’nde yer almak isteyenler için 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

AİLE ODAKLI OLARAK TASARLANDI

9 katlı tek bloktan meydana gelen Begonya Park Evleri, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip konumda yükseliyor. Aile odaklı olarak tasarlanan Begonya Park Evleri’ndeki konutlarda ebeveyn banyosu ve giyinme odası yer alıyor. Begonya Park Evleri’nde fitness salonu, sauna, kamelya gibi spor ve aktivite alanı yer alıyor.