Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

HEP İstanbul'da teslimler başlıyor

Tekfen Gayrimenkul'ün Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde yaşam 30 Ocak 2017'te başlayacak.

Tekfen Gayrimenkul, HEP İstanbul’dan konut sahibi olanlara verdiği sözü tutarak konut teslimlerine taahhüt ettiği tarihte başlıyor. Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde yükselen “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da H1 ve H2 bloklar Ocak 2017 itibariyle teslim ediliyor.

HEP İstanbul’da avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla satışlara devam ettiklerini belirten Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ülger, "HEP İstanbul ile iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Kaliteli bir aile hayatı için projenin yüzde 74’ünü geniş sosyal alanlar ve peyzaj alanları ile değerlendirdik. Aile yaşamı ve çocukları HEP İstanbul’daki hayatın merkezine konumlandırdık. Farklı yaş gruplarındaki çocuklar için tasarlanmış bin 400 metrekareye yakın açık çocuk oyun alanları, 3 kilometre uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor ve aktivite alanları ile özellikle ailelere keyifli bir hayat sunmayı hayal ettik. Avantajlı konumu, sosyal olanakları ve en başından beri sunduğumuz avantajlı ödeme koşulları ile bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefledik. Şimdi ilk gün verdiğimiz sözü tutuyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Hayatının evine kavuşmayı bekleyenleri 2017 yılında keyifli bir yaşam bekliyor" dedi.