Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

HEP İstanbul'da 'yüzde 5 peşin, hemen yerleşin!' kampanyası

Tekfen Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul'da 'yüzde 5 peşin, hemen yerleşin!' kampanyası ile ev sahibi olmak çok kolay!

Tekfen Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul’da başlayan yaşama yüzde 5 peşinat, 5 yıl 0 faizli ödeme planıyla siz de dahil olun!

Tekfen Gayrimenkul güvencesiyle hayata geçirilen HEP İstanbul’da yaşam başladı. Ayrıcalıklı bir hayat sunan HEP İstanbul’a katılmak uygun ödeme koşullarıyla çok kolay. HEP İstanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat 5 yıl 0 faizli Tekfen ödeme planı sunuluyor.

Merkezi konumuyla dikkat çekiyor

E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde Haramidere Kavşağı’nda yer alan HEP İstanbul, güçlü karayolu bağlantılarının yanı sıra metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

HEP İstanbul’da hayat başladı

Tekfen Gayrimenkul kalitesiyle ev sahibi olan HEP İstanbullular hayallerindeki yaşamın keyfini sürmeye başladı. Açık ve kapalı yüzme havuzları, spor sahaları, araç trafiğine kapalı, güvenlikli, zengin peyzajı ve ferah yaşam alanlarıyla ev sahiplerine bir yaşam tarzı sunan HEP İstanbul’da avantajlı ödeme planıyla ev alma fırsatı devam ediyor. “%5 peşin, hemen yerleşin!” kampanyası kapsamında HEP İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla kendi evlerine hemen taşınmanın keyfini yaşayacak.

Çocukların, yaşamın merkezine konumlandırıldığı HEP İstanbul’da, farklı yaş grupları için 1.400 m2’ye varan çocuk oyun alanları kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları bulunuyor. Çocuklar HEP İstanbul’da daha güvende, daha keyifli ve daha mutlu büyüyor.

157M2’ lik 3+1 bir ev için hazırlanan örnek ödeme planı tablosu aşağıdaki gibidir:

Satış Fiyatı

%5 Peşin

5 Yıl 0 Faiz

Ara Ödemeler

660.600 TL

33.030 TL

5.505 TL / 60 Ay

2018

99.090 TL

2019

99.090 TL

2020

99.090 TL