Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Heran İstanbul 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla görücüye çıktı

İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te Destek Group imzasıyla hayata geçirilen Heran İstanbul projesi 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla lanse edildi.

Destek Group tarafından İstanbul’da hayata geçirilen ilk proje olma özelliğini taşıyan Heran İstanbul projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtıldı.

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı iş ve yaşam merkezi Kartal’da konumlandırılan proje Destek Group imzası taşıyor. Adalar manzarası ile büyüleyen Heran İstanbul lansman dönemine özel ödeme imkanlarıyla 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Birçok farklı sektörde yıllardır aktif bir şekilde faaliyetlerini yürüten Destek Group imzasıyla İstanbul Anadolu Yakasının cazibe merkezi Kartal’da hayata geçirilen Heran İstanbul projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 269 bin TL’den start alıyor.

4 blok şeklinde yükselen projede 318 adet konut ve 20 adet de cadde mağazasına yer veriliyor. Lüks detaylarıyla dikkat çeken projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde tasarlanmış büyüklükleri 72 metrekare ile 178 metrekareye kadar uzanan dairelerle çok geniş bir kitleye hitap ediliyor.

63 bin 210 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yaşama kazandırılan projede hem mağazalara hem de konutlara yer veriliyor. Karma konseptte yaşama kazandırılan projede zengin sosyal donatılar dikkat çekiyor. 477 araçlık kapalı otopark hizmeti ile otopark sorununu çözen Heran İstanbul projesinde ‘bir an değil her an avantaj’ vaat ediliyor.

Merkezi lokasyonuyla da dikkat çeken proje, YHT İstasyonu’na, birçok resmi kurum ve kuruluşa, Pendik Marina’ya çok yakın bir konumda yer alıyor. Destek Group imzalı Heran İstanbul Kartal konut projesi aynı E-5 Otoyoluna 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Basın lansmanı ile birlikte resmi satışların startı verilen Heran İstanbul projesinde konut teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.