Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hill Kartal'da nisan ayına özel kampanya!

Almalar, İskurt ve Nergo ortaklığında Kartal'da yükselen Hill Kartal projesinde nisan ayına özel yüzde 10 indirim fırsatı başladı.

İstanbul Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden birinde konumlandırılan Hill Kartal'ın bahar kampanyası kapsamında projeden vadeli ödeme seçeneği ile ev almak isteyenler 4 yıl boyunca faiz ödemeden ev sahibi olabilecek. Kampanya hakkında konuşan Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “Biz de yüksek faiz ortamında konut almak isteyen ama bu talebini öteleyen alıcıları rahatlatmak için 48 ay sıfır faiz kampanyasını başlattık. Kampanyamızın etkili olacağına inanıyoruz” dedi.

Yüzde 10 indirim fırsatı

Projeden bahar kampanyası kapsamında peşin ödemeyle ev sahibi olmak isteyenlere ise listee fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapacaklarını söyleyen Alma, projenin lokasyonuyla öne çıktığını belirterek, “Projemiz Kartal E-5 karayoluna 2 dakika, Kartal Metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina'ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanına da 12 dakika uzaklıkta” diye konuştu.

Fiyatlar 305 bin liradan başlıyor

Hill Kartal'da modüler tipte 2+1 konutlar bulunuyor. Büyüklükleri 77 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı projede daireler isteğe göre 1+1 ya da 3+1 dairelere dönüştürülebiliyor. Her katından Adalar ve deniz manzarasına hakim olan projede fiyatlar 305 bin liradan başlıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, teras havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness ve ara katlarda spor alanları bulunuyor. Açık alanlarda da her türlü aktiviteye uygun spor ve dinlenme alanları yer alıyor.