Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hitit Homeofis'te teslimlere Ekim 2017'de başlanacak

Keleşoğlu İnşaat ve Boyut Global imzasıyla Eskişehir'de hayata geçirilen Hitit Homeofis'te metrekare birim fiyatı ortalama 4 bin 200. Proje Ekim 2017'de teslim edilecek.

İnşaat sektöründeki 35 yıllık tecrübesini Anadolu'ya taşıyan Keleşoğlu İnşaat'ın Boyut Global işbirliğiyle hayata geçirdiği Hitit Homeofis projesinde son dairelerin satışları devam ediyor. 7 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen butik projede toplam 25 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra dükkanların da bulunduğu projede teslimlerin Ekim 2017'de başlaması bekleniyor.

Alanları 90 metrekare ile 118 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilen Hitit Homeofis projesinden konut ya da dükkan sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede yer alan konutların ortalama metrekare birim fiyatları 4 bin 200 TL olarak belirlendi.

Tamamlandığında kiraların minimum bin 750 TL olması beklenen projede fitness merkezi, kapalı otopark, market, restoran ve sauna mevcut. Şehrin 2. merkezi olarak adlandırılan Fabrikalar bölgesinde konumlandırılan Hitit Homeofis projesinin kısa sürede yüksek prim yapması bekleniyor.