Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hometown Şile projesi ile İstanbul'da 'modern köy yaşamı' inşa ediliyor

Hometown Şile projesi Eyfel Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Şile lokasyonunda hayata kazandırılıyor.

7 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Hometown Şile projesinde konut alıcısına büyüklükleri 63 metrekare olan 2+1 kat planında daire seçenekleri sunuluyor.

169 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA MODERN KÖY YAŞAMININ BİR PARÇASI OLUN!

Toplam 48 adet daireye yer verilen Eyfel Yapı Hometown Şile konut projesinde teslimler 2018 yılında yapılacak. 12 blok şeklinde tasarlanan butik konseptli projede 2+1 kat planında tasarlanan daireler bulunuyor. Daire fiyatları ise 169 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Eyfel Yapı tarafından inşa edilen Hometown Şile projesi İstanbul Anadolu Yakasının sakin ve doğa ile iç içe lokasyonlarından Şile’de 7 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılıyor.

YÜZDE 50 PEŞİNAT 24 AY VAE FARKSIZ ÖDEME İMKANI

Fiyatların 169 bin TL’den start aldığı projeden yüzde 50 peşinat ödenerek kout satın alınabiliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler geri kalan yüzde 50 konut bedelini ise 24 ay vade farksız şekilde taksitle tahsil edebiliyorlar.

Şile’ye bağlı Meşrutiyet Köyü’nde inşa edilen Hometown Şile projesi Mimar Ayşegül Suner tarafından dizayn ediliyor. İstanbul’da modern bir köy ortamının oluşturulduğu projede büyük ve küçükbaş hayvanların ve atların bakılabileceği alanlara da yer veriliyor.

HEMEN TESLİM AVANTAJI VE ZENGİN SOSYAL OLANAKLAR

Konut teslimlerinin hemen yapılabildiği projede yer alan sosyal olanaklar arasında, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, sinema, güneşlenme terasları, yeşil alan, yürüyüş alanları yer alıyor. Eyfel Yapı Hometown Şile projesi ayrıca deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.