Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hukukçular Towers sakinlerine özel sağlık hizmeti geliyor

Kartal Adliye Sarayı'na olan 50 metrelik uzaklığıyla dikkat çeken Hukukçular Towers'ta ofis sahipleri ve çalışanlara özel sağlık hizmeti sunuluyor.

Anadolu yakasının gözbebeği Kartal'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Hukukçular Towers'tan ofis sahibi olanlar ve çalışanları için Özel Bölge Hastaneleri ve Dünyagöz Pendik ile hizmet protokolü imzaladı. Kampanya kapsamında, yataklı tedaviler için yüzde 15, diş tedavilerinde yüzde 5, fizik tedavilerinde yüzde 10 ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvenceliler için ise ödenecek fark üzerinden yüzde 15 indirimli ayrıcalıkları kapsıyor.

Hukukçular Towers’da ofis kiralayan veya ofis sahibi olanlar, göz ve göz çevresi sağlığına dair tüm sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Pendik’ten kendileri ve birinci derece yakınları için göz sağlığı hizmetini indirimli imkanlarla alabilecek. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan hizmet anlaşmasından ister Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvenceli isterse ücretli hasta olsun tüm Hukukçular Towers sakinleri faydalanabiliyor.

Satışlar devam ediyor

Toplamda 238 ofisin yer aldığı Hukukçular Towers'ta satışlar devam ediyor. 18 katlı 2 bloktan meydana gelen projede; 75, 80, 145 ve 290 metrekare olmak üzere 4 farklı tip ofis yer alıyor. 600 metrekarelik ya da bin 200 metrekarelik kat kiralarımının da yapılabildiği Hukukçular Towers'ta her katta bahçeler yer alırken yeşil ve dinlenme alanları da ofis çalışanları tarafından kullanılabiliyor. Birçok restoran ve kafenin de yer aldığı projede iş toplantıları için ayrıca ortak toplantı salonları bulunuyor.