Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu İnşaat Güneşli projesinde ön talep toplanıyor

Huzurlu İnşaat’ın Bostancı projesinde lansman öncesi satışlar devam ederken, Güneşli projesinde ise ön talep toplanıyor.

Markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Huzurlu İnşaat’ın Marmara Bölgesi’ndeki ikinci projesi Güneşli’de yükseliyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesinde, Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanan Huzurlu Marmara Güneşli, kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçiyor.

Yeşille iç içe bir yaşam alanı sunan projede tamamı geniş kullanım alanları sağlayan 2+1 ve 3+1 tiplerinde ferah daire seçenekleri yer alıyor. 289 adet daire ve 1.800 metrekareden oluşan 12 ticari alanın yer aldığı projede 2+1 daireler 118 metrekareden başlarken, 3+1 daireler ise 135 metrekareden başlıyor.

56 bin metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlan projede; kameralı güvenlik, spor salonu, sauna, yeşil alan, yürüyüş parkurları, 340 araçlık kapalı otopark ve 200 metrekare büyüklüğünde yarı olimpik kapalı havuz yer alıyor.

Yanı başında bulunan Metro ve otobüs durakları ile her yere ulaşım kolaylığı sağlayan proje, TEM ve E-5 yollarının tam ortasında, Basın Ekspres yoluna 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Huzurlu Marmara Bostancı konforlu bir yaşam vadediyor

İstanbul’un nitelikli konut bölgesi Bostancı’da hayata geçen Huzurlu Marmara Bostancı, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Yaşam standartları yüksek bir proje olarak hayata geçirilen Huzurlu Marmara Bostancı, geniş ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile de öne çıkıyor.

Birbirinden konforlu yaşam alternatiflerine sahip 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede ayrıca geniş ailelere hitap eden çatı dubleksi de yer alıyor.

Bölgenin en çok talep gören konut projeleri arasında yer alan Huzurlu Marmara Bostancı’da 47 adet daire ile 1 adet ticari alan yer alıyor. Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte projelendirilen Huzurlu Marmara Bostancı’da daireler 149 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bostancı iskelesine yürüme mesafesinde olan Huzurlu Marmara Bostancı; E-5’e 500 m, İDO iskelesine 250 m, yüksek hızlı trene 150 m, Kadıköy-Pendik Metrosuna 500 m, yapımı süren Bostancı-Sabiha Gökçen-Çekmeköy Metrosuna 100 m, minibüs yoluna ise sadece 50 metre mesafede konumlanıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanına 20 dakikalık mesafede bulunan proje, Bostancı Çarşısı’na 150 m, Bağdat Caddesine ise 250 metrelik mesafede konumlanıyor.