Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu Kampüs Residence’ta anahtar teslimi yapıldı

Huzurlu İnşaat güvencesiyle Kütahya’da yükselen Huzurlu Kampüs Residence projesinde anahtar teslimi yapıldı.

İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen Huzurlu İnşaat, Kütahya'da 106 daireden oluşan Huzurlu Kampüs Residence projesinde belirlenen tarihten önce anahtar teslimini gerçekleştirdi.

Huzurlu yapılar için Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösterdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, “Vatandaşlarımızı modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüştüğü Kütahya’da Huzurlu Kampüs Residence projelerimizle; devlet memurlarımıza, üniversite öğrencilerimizin yanı sıra bölge halkına emsalsiz yatırım fırsatı sunduk. Mübarek bir ay olan ramazan ayında anahtar teslimlerini gerçekleştiriyoruz. Projemizden daire alanlar konutlarında güle güle otursunlar. Firma olarak Huzurlu Marmara Beylikdüzü projelerimizi yakın zamanda hayata geçireceğiz. Bostancı ve Güneşli projelerimizde ise çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Anadolu’da Şehir merkezleri ve üniversiteye yakın bir diğer Huzurlu Kampüs projemiz Samsun’da devam ediyor. Merkezi noktalarda yer alan projelerimiz üniversitelere yakınlığı sebebiyle Kamuda görev yapan memurlarımıza ve öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Bölge halkına, memurlarımıza ve ülkemizin teminatı gençlere yatırım yapmaktan mutluyuz. Tekrar hayırlı olsun.” dedi.

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip dairelerin yer aldığı proje; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Residence’de ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor.