Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu Marmara Güneşli metrekaresi 4 bin 200 TL'den satışa çıkıyor

Huzurlu İnşaat tarafından Güneşli'de hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli projesinde fiyatlar belli oldu. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Huzurlu İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli projesi yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım imkanı da sunuyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgelerinden Güneşli'de yükselecek olan proje; yakın zamanda metrekaresi 4 bin 200 TL’den satışa çıkmaya hazırlanıyor.

"Son zamanların en karlı yatırımı"

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, "Basın Ekspress Yolu'nu bünyesinde barındıran, Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken ve bu sayede yüksek kar getirisine sahip Güneşli'nin son dönemdeki gelişimiyle, bölgedeki konutlarda kayda değer bir artış yaşanıyor. Gayrimenkulün hiçbir zaman kaybettirmediği Güneşli’de kentsel dönüşümle konut fiyatları da çok arttı. Şu anda bölgedeki projelerin ortalama fiyatları 5 bin 500-6 bin TL aralığında seyrediyor. Biz Huzurlu Marmara Güneşli projemizle yatırımcılara son zamanların en karlı yatırımını sunuyoruz. Ön talep sürecimiz henüz devam ediyor, kısa bir zaman sonra projemizi 4 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunacağız" dedi.

Teslimlere 2019'da başlanacak

Alanları 135 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış toplam 289 daire ve 12 adet ticari alanın yer alacağı Huzurlu Marmara Güneşli, 56 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanıyor.

Arazisinin yüzde 85’i peyzaja ayrılan Huzurlu Marmara Güneşli'nin sosyal donatı alanları arasında; 340 araç kapasiteli kapalı otopark, spor salonu, sauna, yürüyüş parkurları ve yarı olimpik kapalı havuz bulunuyor.

Proje, konut alıcılarına zengin sosyal donatıların yanı sıra bulunduğu lokasyonu ile kolay ulaşım avantajı da sunuyor. İstanbul’un geleceğine şekil verecek mega projelere yakınlığıyla dikkat çeken Güneşli; E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir noktada yer alıyor. 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na bağlantısı bulunan Basın Ekspres yoluna 5 dakikalık mesafede konumlanan Huzurlu Marmara Güneşli; metro ve raylı sistem yatırımlarıyla İstanbul’un gelecek vadeden bölgesinde kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

TEM ve E-5 Otoyolunun tam ortasında bulunan proje; Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Ayrıca projenin yanı başında bulunan Metro ve Otobüs durakları ile de İstanbul’un her yerine hızlı ulaşım imkânı sunuluyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği Huzurlu Marmara Güneşli’de teslimler 2019’da yapılacak.