Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu Marmara projesi 1 yıl erken teslim edilecek

Huzurlu İnşaat güvencesiyle İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen Huzurlu Marmara projesi 1 yıl erken teslim edilecek.

Beylikdüzü’nde inşa ettiği “Huzurlu Marmara” projesinin yüzde 80’ini tamamlayan ve teslimleri belirttiği tarihten 1 yıl erkene çeken Huzurlu İnşaat, sınırlı sayıdaki daire ve ticari üniteleri erken teslim avantajıyla sunuyor.

Beylikdüzü’nün merkezine konumlandırdığı Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlanan Huzurlu İnşaat, 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan projesini söz verdiği tarihten 1 yıl öne çekti.

Yıl sonunda teslim edilecek

Ekim 2018’de teslim edilmesi planlanan projede teslimler 1 yıl öne çekilerek 2017 sonunda sahiplerine teslim edilecek.

Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlandıklarını belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; Şantiye alanında 500 çalışanımızla projeyi hızla bitirme gayreti içindeyiz. 500 konut ve 27 ticari ünitenin yer aldığı Huzurlu Marmara projemizde inşaatın yüzde 80’i tamamlandı ve ince işçiliklere başlanıldı. Ekim 2018’de planlanan projemizde teslimleri 1 yıl erkene çekerek bu yılın sonunda hak sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz. Dairelerin büyük kısmının sahiplerini buldu. Son daire ve ticari üniteleri de avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.’’ dedi.

Hayata geçirdiği projelerle konut alıcılarından tam not alan Huzurlu İnşaat, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını Huzurlu Marmara projesinde de konut alıcılarına sunuyor.

Lüks ve rahat yaşam alanları için tasarlanan projede firma, 500 çalışanıyla her ayrıntıyı özenle geliştiriyor.

Huzurlu Marmara fiyat listesi

27 bin metrekare arsa, 18 bin 320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanan projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçenekleri yer alırken, konutlar 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Huzurlu Marmara Beylikdüzü’nde sınırlı sayıdaki daireler 464 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüksek standartlarda yaşam vadeden Huzurlu Marmara Projesi sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.