Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu Marmara'da hiç peşinatsız 120 ay vade fırsatı

Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul'un değeri artmaya devam eden ilçelerinden Beylikdüzü'nde yükselen Huzurlu Marmara'da yeni bir kampanya başladı.

Ulaşım yatırımlarıyla değeri günden güne artan Beylikdüzü'nde 27 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Huzurlu Marmara projesinde son daireler sahiplerini arıyor. Toıplamda 500 daireye yer verilen projede alanları 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Tamamlandığında yüzde 100 oranında prim yapması beklenen projenin teslim tarihi ise Ekim 2018 olarak belirlendi.

Hiç peşinatsız 120 ay vade fırsatı sunulan Huzulur Marmara projesinde daire fiyatları 385 bin liradan başlıyor. 3. Havalimanı ve TEM Otoyolu'na yakınlığıyla yatırımcısına kazandırmaya devam etmesi beklenen projede konutların yanı sıra 27 ticari birime de yer veriliyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sunulan proje yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi görüyor.

90 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Huzurlu Marmara'nın sosyal donatı alanları arasında göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness Center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.