Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu Marmara'da son 35 dairenin satışı devam ediyor

Huzurlu İnşaat'ın 'herkesi ev sahibi yapma' mottosuyla satışa sunduğu Huzurlu Marmara projesinde son 35 dairenin satışı sürüyor.

İstanbul'un yeni merkezi olarak anılan Beylikdüzü bölgesinde konumlandırılan Huzurlu Marmara'da 500 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor. Kısa sürede büyük bir satış ivmesi yakalanan projede son 35 daire ve 10 ticari ünitenin satışlarına devam ediliyor.

Yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabilen Huzurlu Marmara'da büyüklükleri 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Daire fiyatlarının 385 bin TL'den başladığı projede yatırımcılara 24 ay sıfır faiz avantajı da sunuluyor.

27 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Huzurlu Marmara projesinin sosyal donatı alanları arasında göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness Center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.

Tamamlandığında yüzde 100'e yakın oranda prim yapması beklenen Huzurlu Marmara'nın Ekim 2018'de teslim edileceği öngörülüyor. Yerli ve yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi gören proje ulaşım arterleri, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alıyor.