Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzurlu yaşamın kapıları Neo Bolluca 6 ile aralanıyor

İstanbul’un en nezih semtlerinden Arnavutköy’e bağlı Bolluca Mahallesi’nde sektöre kazandırılan Neo Bolluca 6 projesi sessiz ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Arnavutköy’ün temiz ve yeşil doğası içinde konumlandırılan Neo Bolluca 6 konut projesinde sakinlerini temiz havada yeşilin içinde bir yaşamın kapılarını aralamaya davet ediliyor. İstanbul Arnavutköy’de Neo Yapı tarafından inşa edilen Neo Bolluca 6 projesinde 4 blok bulunuyor. Lansman öncesine özel avantajlı satışların start aldığı Neo Bolluca 6’da konut fiyatları 245 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Neo Bolluca 1,2,3,4,5 ile daha önceden adını duyuran Neo Yapı’nın Bolluca Mahalleleri projelerinden Neo Bolluca 5’in dairelerinin satışları ise tamamlandı. Şimdi sıra Neo Bolluca 6'daki konutlar sahipler kavuşacak...

4 blok şeklinde tasarlanan ve bünyesinde 144 konuta yer verilen projede lansman öncesine özel avantajlı satışlar devam ediyor. Proje merkezi konumuyla ve doğayla iç içe konseptiyle alıcısını cezbetmeyi başarıyor. Ulaşım olanaklarının yanı başında inşa edilen Neo Bolluca 6 3. Havalimanı projesine 6 kilometre uzaklıkta, metro ulaşımına 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Neo Yapı, konut sahibi olmak isteyenleri ya da konutlarını yenilemeyi düşünenleri huzurlu, sessiz ve doğal bir yaşama davet eden tüm bu özelliklerin yanı sıra şehir hayatının merkezinden uzaklaşmamayı da garantileyen Neo Bolluca 6 projesinin lansman öncesi avantajlı fiyatlarını değerlendirmesini bekliyor.

Doğanın içinde yeşil yaşamın mimarı Neo Yapı projesi Neo Bolluca 6 alıcısına sunduğu sosyal imkanlarla da dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Projenin sosyal imkanları arasında; güvenlik, otopark, spor alanları, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, fitness merkezi, sauna, yüzme havuzu, alışveriş alanları bulunuyor.