Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzzak Tower Elegance'tan 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor

İstanbul'un en çok prim yapan lokasyonlarından Başakşehir'de yükselecek olan Huzzak Tower Elegance'ta lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme planları sunuluyor.

Huzzak Yapı imzasıyla hayata geçirilen Huzzak Tower Elegance projesi toplam 5 bin 387 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Konforlu bir yaşam sürmek isteyen geniş aileler için planlanan projede 50 konutun yanı sıra 9 ticari ünite bulunuyor.

Ekim 2017'de teslim edilmesi öngörülen projede 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin büyüklükleri ise 263 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. Peyzaj alanında kamelyaların bulunduğu projenin sosyal donatıları arasında skateboard parkuru, cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kütüphane, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, bay bayan mescid, açık ve kapalı otopark mevcut.

Huzzak Tower Elegance projesinde daire sahibi olmak isteyenler 10 bin TL peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.huzzaktowerelegance.com adresinden ulaşılabiliyor.