Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Huzzak Tower Metro'da 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor

Ön talep toplama çalışmalarının devam ettiği Huzzak Tower Metro projesinde resmi satışların Mayıs ayı sonunda başlaması planlanıyor.

Huzzak Yapı imzasıyla İstanbul’un yükselen yıldızı Başakşehir'de hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi 3 bin 782 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 16 katlı tek blokta toplam 72 rezidans daire ve 10 ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1 suitler ile 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans daireler bulunuyor.

30 Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projede resmi satışların Mayıs ayı sonunda başlaması planlanıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere lansman öncesi döneme özel 10 bin TL peşinat ve vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sağlık Kent, 3. Köprü ve 3. Havalimanı bağlantı yoları ile Atatürk Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığıyla yüksek prim getirisi vadeden proje aynı zamanda toplu taşıma araçlarına da yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, ibadet alanları ve kapalı otopark mevcut.