Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İasos Exclusive Bodrum’da fiyatlar 899 bin TL’den başlıyor

Meta İnşaat güvencesiyle Bodrum’da inşa edilen İasos Exclusive projesinde daire fiyatları 899 bin TL’den başlıyor.

Bodrum’da nitelikli konut üretimi için kolları sıvayan ve 144 konutluk dev projesinin ilk etabını teslim eden Meta İnşaat, şimdi de ikinci etabın satışına başlıyor. Toplamda 60 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen projenin ikinci etabı İasos Exclusive’de 4+1, 220 brüt metrekare büyüklüğe sahip 34 özel daire yer alıyor.

İasos Exclusive Bodrum fiyat listesi

2018’in mart ayında teslim edilmesi planlan projede daire fiyatları 899 bin TL’den başlayıp, 1 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkıyor. İasos Exclusive’da çok cazip ödeme koşulları da sunuluyor. Daire fiyatının yüzde 50’si peşin verildiği takdirde, kalanı teslim döneminde ödenebiliyor.

899 bin TL’den başlayan daire fiyatıyla dikkat çeken İasos Exclusive, Bodrum’da yatırım yapmak isteyenler içinde büyük fırsat sunuyor. Bölgenin en güzel koyu Yahşi’de yükselen projede şimdi ev alanlara, teslim tarihinde yüzde 100 prim garantisi veriliyor. Ayrıca aylık 20 bin TL’ye kadar kira getirisi sağlaması beklenen proje şimdiden büyük ilgi görüyor. Projedeki dairelerin yüzde 30’u ise şimdiden satıldı.