Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İBB'den Başakşehir'e Ata Sporları Merkezi geliyor

İBB tarafından Başakşehir ilçesine Ata Sporları Merkezi yapılacağı duyuruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kent için önemli projeler tasarlamaya ve hayata kazandırmaya devam ediyor. İBB tarafından İstanbul Avrupa Yakasının gelişen ilçelerinden Başakşehir’de bir Ata Sporları Merkezi hayata kazandırılacak.

İBB Başakşehir Ata Sporları Merkezi Başakşehir ilçesinde toplam 285 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Başakşehir ilçesine kazandırılacak Ata Sporları Merkezi 26 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 11.00’de yapılacak olan ihale ile başlayacak. İhalenin ardından üstlenici firmanın belli olmasıyla projenin inşaat çalışmalarına vakit kaybetmeden başlanması bekleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından İstanbul Avrupa Yakasının kısa sürede değerlenen ve gelişen ilçelerinden Başakşehir’de Ata Sporları Merkezi inşa edilecek. Başakşehir Ata Sporları Merkezi 26 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 11.00’da “açık ihale” usulü ile ihaleye çıkacak. İhale ile ilk çalışmalarına start verilecek projenin üstlenici firmasının belirlenmesinin ardından sözleşme imzalanacak. Sözleşme imzalandıktan sonra en çok 5 iş günü içerisinde yer teslimi gerçekleştirilecek. Yer tesliminden itibaren toplam 350 günlük süre içerisinde inşaatının bitirilmesi hedeflenen Başakşehir Ata Spor Merkezi için inşaat çalışmalarının yer tesliminden hemen sonra start alması bekleniyor.

İstanbul Başakşehir Ata Sporları Merkezi 285 bin metrekare alan üzerinde İBB tarafından inşa edilerek halkın hizmetine sunulacak. Projenin bölgeye olan ilgiyi artırması ve değer katması bekleniyor.