Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İBB’den küçüklere Sancaktepe Çocuk Kulübü!

İBB tarafından İstanbul Avrupa Yakasının gelişen ilçesi Sancaktepe’de 4 bin 600 metrekare alan üzerinde çocuk kulübü inşa edilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinden Sancaktepe lokasyonunda minikler için yeni bir projeye imza atılıyor.

Sancaktepe’de küçük çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyici, okul öncesi öğrenme ve ek becerileri gibi kabiliyetlerinin gelişmesi için bir çocuk kulübü inşa edilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Sancaktepe’de konumlandırılacak yeni proje toplam 4 bin 600 metrekare alan üzerinde yükselecek.

İBB Sancaktepe Çocuk Kulübü projesi inşaatının yer tesliminden sadece 300 gün sonra bitirilmesi ve minik misafirlerini ağırlamaya başlaması bekleniyor.

İBB Yapı İşleri Müdürlüğü güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Sancaktepe’de yapılacak Sancaktepe Çocuk Kulübü projesinin ihalesi 12 Haziran 2018 Salı günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek.

İhalenin hemen ardından sözleşmenin imzalandıktan 5 gün sonra yer tesliminin yapılması ve inşaat çalışmalarının start vermesi bekleniyor. Sancaktepe Çocuk Kulübü projesinin inşaat başladıktan 300 gün sonra bitirilmesi ve miniklerin hizmetine açılması bekleniyor.

300 gün içinde tamamlanması ve hizmete girmesi beklenen İBB Sancaktepe Çocuk Kulübü projesinin ihalesi 12 Haziran 2018 Perşembe günü saat 10.30’da yapılacak. İhaleden alınan sonuca göre imzalanan sözleşmenin ardından 5 gün içinde yer teslimi yapılacak. Projenin inşaat çalışmalarının yer teslimi yapıldıktan hemen sonra start vermesi bekleniyor.

İBB Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından yaşama geçirilecek olan projenin bölgede yaşayan belli bir yaş grubundaki çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine fayda sağlaması ve okul öncesi çocukların kaliteli vakit geçirmesini sağlaması hedefleniyor.