Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İdeal Ofis Yücesoy'da satışlar devam ediyor

Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir Bayraklı'da geliştirilen İdeal Ofis Yücesoy projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının göz bebeği haline gelen İzmir'de 5 bin 100 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen İdeal Ofis Yücesoy projesinde toplam 102 ofise yer veriliyor. Alanları 65 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteren ofislerin bulunduğu İdeal Ofis Yücesoy'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Banka kredisiyle ofis sahibi olunabilen İdeal Ofis Yücesoy projesinde fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor. Metrekare birim fiyatının 9 bin 700 TL'den başlangıç gösterdiği İdeal Ofis Yücesoy'da her ofisin kendine ait bir balkonu bulunuyor. "Balkonu olan ideal ofis" sloganıyla yola çıkan İdeal Ofis Yücesoy'da ofislerin yanı sıra ticari birimler ve 3 adet toplantı salonu da yer alıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sunacağı öngörülen İdeal Ofis Yücesoy projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.idealofisizmir.com adresinden ya da 0 232 325 0 444 numaralı telefondan erişilebiliyor.