Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İdeal Ofis'te satışlara başladı

Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir'in Bayraklı ilçesinde hayata geçirilen İdeal Ofis projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 5 bin 100 metrekarelik alan üzerinde geliştirilen İdeal Ofis projesinde toplam 102 ofise yer veriliyor. Tek bloktan meydana gelen İdeal Ofis'te ofislerin büyüklükleri 65 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İlk iki katında dükkanların bulunduğu İdeal Ofis projesinden banka kredisiyle ofis sahibi olunabiliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi İdeal Ofis'te satışlar 14 Temmuz Cuma günü itibariyle başladı. Metrekare birim fiyatının 9 bin 700 TL'den başladığı İdeal Ofis'te ofis fiyatları 399 bin TL'den başlıyor. Her ofisin kendine ait bir balkonunun bulunduğu İdeal Ofis'te 3 adet toplantı salonuna da yer veriliyor.

Güvenlik, resepsiyon ve vale hizmetlerinin de verildiği İdeal Ofis projesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.idealofisizmir.com adresinden ya da 0 232 325 0 444 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.