Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İdealist Cadde Şile görücüye çıkmak için gün sayıyor

İstanbul Anadolu Yakasının Şile ilçesinde hayata kazandırılacak İdealist Yapı’nın yeni projesi İdealist Cadde Şile projesinde toplam 45 adet konut bulunuyor.

İdealist GYO tarafından Emlak Konut GYO’nun ihalesinde devralınan Şile arazisi üzerinde İdealist Cadde Şile projesi hayata kazandırılıyor. Projede toplam 45 tane konut seçeneğine yer veriliyor. Ön toplama sürecinin devam ettiği proje sosyal olanakları ve sağladığı ayrıcalıklı imkanlar ile dikkat çekiyor.

Ön taleplerin alınmaya başladığı İstanbul’un yeni gelişim hattında inşa ediliyor. İstanbul Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Çevreyolu gibi mega projelerinin yakınında konumlanan ve değerine değer katan İdealist Cadde Şile konut projesi bünyesinde toplam 45 adet konut ve 13 adet de ticari ünite yer alıyor.

İdealist Cadde Şile projesi, İstanbul – Şile Otoyolu ile Şile İskelesi’ne yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İdealist Cadde, Saklı Göl, Deniz Feneri, Kumbaba Plajı, Şile Kalesi gibi doğal turistik değerlerine yakın bir konumda yer alıyor.
3 blok şeklinde dizayn edilen İdealist Cadde Şile projesinde bloklara A, B ve C blok isimleri veriliyor. 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks konut seçeneklerinden meydana geliyor.

İdealist Cadde Şile projesi “4 Mevsim Yaşam 4 Mevsim Yatırım” sloganı ile görücüye çıkmak için gün sayıyor. İdealist Cadde projesinde yer verilen konutların fiyat listesi ve ödeme planları henüz belli olmadı. Projenin detaylarının ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor. Proje hakkındaki tüm detayları Konut Haberi’nden öğrenebilirsiniz.

İdealist Cadde Şile projesinde sunulan sosyal olanaklar arasında ise; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, güneşlenme terası, bisiklet parkuru, sauna, tenis kortu, oturma alanları, basketbol sahası, kafe, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yeşil alan, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark gibi birçok imkan yer alıyor.