Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İdealist Cadde’de 60 ay 0 faizle taksit fırsatı

Şile’de yükselen İdealist Cadde’de banka ve kefil aranmaksızın 60 ay vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. İdealist Cadde’de konut fiyatları 271 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle İdealist GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası Şile’de yaşama kazandırılan İdealist Cadde’de banka ve kefil aranmaksızın 60 ay vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. İdealist Cadde’de fiyatlar 271 bin TL’den başlıyor.

45 KONUT VE 13 TİCARİ ÜNİTEDEN MEYDANA GELİYOR

İdealist Cadde; 1+1’den 5+1’e kadar normal ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı toplam 45 adet konuttan meydana geliyor. Projede ayrıca 13 adet ticari ünite de bulunuyor. İdealist Cadde’de yer alan konutlar, 64 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

İDEALİST CADDE FİYAT LİSTESİ (EYLÜL 2018)

  • 1 odalı konutlar 271 bin TL’den,
  • 2 odalı konutlar 388 bin TL’den,
  • 3 odalı konutlar 707 bin TL’den,
  • 4 odalı konutlar 976 bin TL’den,
  • 5 odalı konutlar 1 milyon 629 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İdealist Cadde’de yer alan konutların Aralık 2026’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

AİLELERE HİTAP EDEN GENİŞ VE FERAH DAİRELER

Şile’de bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek yeni bir iş ve yaşam merkezi oluşturulması hedefi ile hayata geçirilen İdealist Cadde projesi; Saklı Göl, Deniz Feneri, Kumbaba Plajı, Şile Kalesi gibi bölgenin doğal ve tarihi değerlerinin çevrelendiği bir bölgede inşa ediliyor. İstanbul-Şile Otoyolu ile Şile İskelesi’ne yaklaşık 1.5 kilometre mesafede yükselen İdealist Cadde, üç özel üniversiteye de yakın konumda yükseliyor.

İstanbul Şile’den, otoyollar ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul yeni havalimanına direk ulaşım sağlanabiliyor. Bölgede hayata geçirilen hastane, üniversite ve marina gibi birçok yatırım Şile’nin değerini daha da arttırıyor.