Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İdealist GYO’nun Şile projesinde ön talepler alınmaya başladı

Emlak Konut GYO Şile Çavuş Arsa ihalesini kazanan İdealist GYO burada gerçekleştireceği yeni projesi için ön talep almaya başladı.

68 milyon 500 bin TL ile Emlak Konut ihalesini kazanarak Şile Çavuş’taki arsanın sahibi olan İdealist GYO burada bir konut projesi sektöre kazandıracak. Buradaki proje için ön talepler alınmaya başladı.

İdealist GYO’nun Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan yazılı açıklamaya göre şirket, arsayı teslim aldı.

İdealist GYO tarafından KAP’A yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından düzenlenen İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesine İdealist İnşaat Ticaret Limited Şirketi & İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. İş Ortaklığı olarak girilmiş olup, sözleşmeye ilişkin yer teslimi 21.08.2017 tarihi itibarı ile alınmıştır.

Bugüne kadar geçen zaman içerisinde bu proje ile ilgili Tapu Müdürlüğü, Belediye ve Emlak Konut GYO A.Ş.kurumları ile görüşülerek imar, ruhsat, harç, vb. işlemler yürütülmüştür.
Bu işlemler ile beraber Salon Proje Mimarlık firması ile proje çizimi konusunda anlaşılmış olup, ilgili firma proje çalışmalarını (Vaziyet planı, Avan projeler) en kısa süre içinde Emlak Konut GYO A.Ş. ve Şile Belediyesi'ne onay için sunulacaktır.Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”