Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İdealist GYO’nun Şile projesinin ismi belli oldu! Proje lansmana çıkmaya hazırlanıyor!

Emlak Konut’un Şile arsasını ihale ile kazanan İdealist GYO’nun yeni projesinin ismi İdealist Cadde şeklinde belirlendi.

Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından ihaleye çıkarılan Şile Çavuş arsasını 68 milyon 500 TL’lik teklif ile kazanan İdealist GYO’nun ilçede yaşama kazandıracağı projenin ismi İdealist Cadde Şile şeklinde belirlendi.

İdealist GYO’nun yeni projesi İdealist Cadde Şile projesinin kısa süre sonra satışa sunulması bekleniyor. Projede ön talepler ise alınmaya devam ediyor. Ön talep sürecinin tüm hızıyla devam ettiği İdealist Cadde Şile projesinin yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.
İdealist GYO Şile projesinin adı İdealist Cadde şeklinde duyuruldu. Emlak Konut GYO Şile Çavuş arsa ihalesinin kazanan İdealist GYO, arsa üzerinde İdealist Cadde projesini yaşama geçirmeye hazırlanıyor.

Resmi satışlarına yakın zamanda start vermesi beklenen İdealist Cadde Şile projesinin ön talepleri ise toplanmaya devam ediyor.

FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME PLANLARI BELLİ OLMADI
İdealist Cadde Şile konut projesinin güncel fiyat listesi ve ödeme planı ise henüz açıklanmadı. Yakın zamanda basın mensuplarına, sektör temsilcilerine ve sektör yatırımcılarına tanıtılmak üzere lansmana çıkmaya hazırlanan projenin detaylarının basın lansmanında duyurulması bekleniyor.

3 blok şeklinde dizayn edilen İdealist Cadde projesinde bloklara A, B ve C şeklinde isim veriliyor. Projede 3 blokta 45 adet konut ve 13 adet dükkân yer alıyor.

Konut, ticari ünite ve apart birimlere yer verilen İdealist Cadde Şile projesinde 8 adet 1+1 daire, 21 adet 2+1 daire, 3 adet 2+1 dubleks daire, 6 adet 3+1 daire, 4 adet 3+1dubleks daire, 2 adet 4+1 dubleks ve 1 adet de 5+1 dubleks planlı daire seçeneği bulunuyor.

MERKEZİ KONUM
İdealist Cadde Şile projesi;

  • Ayazma Plajı’na 1,5 kilometre,

  • İstanbul-Şile Yolu’na 1,3 kilometre,

  • Işık Üniversitesi’ne 5 kilometre,

  • Çekmeköy’e 50 kilometre,

  • Sabiha Gökçen Havalimanı’na 62 kilometre,

  • Kadıköy’e 70 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor.