Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İhlas Evleri 2'nci etap teslimleri başladı

Huzurlu İnşaat'ın Manisa Turgutlu'da hayata geçirdiği İhlas Evleri'nin 64 dairelik 2'nci etabında teslimlere başlandı.

Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde konut projeleri hayata geçiren Huzurlu İnşaat'ın Manisa Turgutlu'da konumlandırdığı 64 dairelik İhlas Evleri 2'nci etapta daireler düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. Anahtar teslim törenine Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç, Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Pazarlama Koordinatörü Ahmet Birpınar, İzmir Temsilcisi Naci Koç, Manisa Temsilcisi Muammer Akman ile daire sahipleri ve bölge halkı katıldı.
Daire alanlara hayırlı olması temennisinde bulunan Turgutlu Belediye Başkan İskender Tunç, Huzurlu İnşaat ailesine Turgutlu’ya kazandırdıkları tesisler için teşekkür ederek yatırımlarının devamı temennisinde bulundu.

"Türkiye genelinde bin 802 dairenin teslimi gerçekleştirdik"

Huzurlu İnşaat’ın erken teslim ve güven ile anıldığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; “Her projemizde vatandaşımızı ev sahibi yapıyoruz, ayrıca her şantiyede kendimizle yarışıyoruz ve bize verilen zamandan evvel vatandaşlarımıza dairelerini teslim ediyoruz. Kaliteden asla taviz vermeden projelerimize devam ediyoruz. Aynı mahallede 64 dairelik 1'inci etabın anahtarlarını geçen yıl teslim ettik ve örnek bir site haline geldi. Bugüne kadar Türkiye genelinde 31 tesis, bin 802 dairenin anahtar teslimini gerçekleştirdik. Ayrıca bin 100 dairelik devam eden projelerimiz tüm hızıyla sürüyor. Amacımız devam eden projelerimizi bir an evvel tamamlayarak sahiplerine ulaştırmak. Huzurlu İnşaat’ın başarısının altında güler yüz ve tatlı dil var. Tenkit, sertlik ve kızma asla ve asla yok" dedi.

Türkiye’nin dört bir yanında biten projelerin yanında, Turgutlu’nun dışında, İstanbul, Kütahya ve Samsun projelerinin de devam ettiğini, bunları da en kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini ifade eden Bıyıklı, “Vatandaşlarımızı en modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Anahtarlarını teslim ettiğiz bu tesisimizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.