Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İkinci Ev’re projesinde şimdi al oturmaya başladığında öde

Gedizler Yapı güvencesiyle İstanbul Sancaktepe’de inşa edilen İkinci Ev’re projesinde şimdi al oturmaya başladığında öde kampanyası başladı.

Gedizler Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de yükselen İkinci Ev’re projesi toplam 378 adet konuttan meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen proje 28 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. İkinci Ev’re projesinde daire büyüklükleri ise 107 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

İkinci Ev’re Sancaktepe projesinde "Şimdi al oturmaya başladığında öde" kampanyasını devam ediyor. Yüzde 10 + yüzde 10 indirimin uygulandığı İkinci Ev’re projesinde teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında yapılması öngörülüyor.

İkinci Ev’re projesi ödeme planı

Ramazan Bayramı’na özel olarak düzenlenen kampanyada 10 peşinat ile yüzde 10 ara ödeme seçeneği sunuluyor. Kalan yüzde 80'lik kısım ise 120 ay vadelendiriliyor.

İkinci Ev’re projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, SPA merkezi, fitness merkezi, kafe, futbol ve valeybol sahası, tenis kortu, gölet, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve güneşlenme terası gibi olanaklar bir arada bulunuyor.

İkinci Ev’re projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Ataşehir Finans Merkezi2ne 15 dakika, Sancaktepe-Üsküdar metro istasyonuna 2 dakika, 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına oldukça yakın mesafede yükseliyor.