Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İkinci Ev're'de lansman öncesi satışlara başlandı

Gedizler Yapı, Sancaktepe'de konumlandırdığı yeni projesi İkinci Ev're'de ön satışlara başladı. Projede lansman öncesi döneme özel uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Ev're Gedizler projesini taahhüt ettiği tarihten 5 ay önce tamamlayarak sahiplerine teslim eden Gedizler Yapı, yeni projesi İkinci Ev're'de ön satışlara başladı. Sancaktepe'de 28 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek olan İkinci Ev're projesinde büyüklükleri 141 metrekar eile 216 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Ulaşım sorunu ortadan kalkıyor

Yüzde 85'lik bölümü peyzaja ve sosyal donatı alanlarına ayrılan İkinci Ev're projesinde binaların birbirine olan uzaklığı ise en az 85 metre olacak. Projenin teslimlerine ise 2018 Mayıs ayında başlanacak.

Ön talep toplama çalışmalarının devam ettiği İkinci Ev're projesi lokasyonu dolayısıyla da yüksek prim getirisi vadediyor. Proje Avrupa'nın en büyük şehir hastanesine 3 dakika, metroya 2 dakika, İstanbul Finans Merkezi'ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 20 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

3 farklı ödeme seçeneği sunuluyor

İkinci Ev're projesinde lansman öncesi döneme özel uygun ödeme koşulları yer alıyor. Projeden peşin veya banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor. Şirket bünyesinde vadelendirme avantajıyla daire satın almak isteyenler ise yüzde 50 peşinatla 48 ay sıfır vade fırsatından yararlanabiliyor. Ayrıca yüzde 5 peşin ödeyenler yüzde 50 banka kredisi ve yüzde 45 ara ödeme ya da yüzde 75 banka kredisi ve teslime yüzde 20 ödemeyle de İkinci Ev're projesinden konut sahibi olabiliyor.