Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İkon 16 Bursa'da daire fiyatları 800 bin TL'den başlıyor

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Maya Konut Planlama ve Tetra Mimarlık işbirliğinde sektöre kazandırılan İkon 16 Bursa 26 bin metrekare alanda yükseliyor.

Gayrimenkul sektörünün özgün isimlerinden Maya Konut Planlama ile Tetra Mimarlık’ın iş birliğinde sektöre kazandırılan İkon 16 Bursa projesi 26 bin metrekare alan üzerinde Bursa Mudanya’da yükseliyor.

Toplam 126 adet konuta yer verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 planında daire seçenekleri yer alıyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Mayıs 219 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

İkon 16 Burda projesi Mudanya mevkiinde 21 blok şeklinde yükseliyor. 2+1’den 4+1’e kadar garklı ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanan daire seçeneklerinin yer aldığı İkon 16 Bursa projesinde toplam 126 adet konut yer alıyor.

DAİRE PLANLARI VE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ

İkon 16 Mudanya projesinde yer verilen;

3+1 daireler 132 ile 133 metrekare,
4+1 daireler ise 278 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

GÜNCEL FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME PLANLARI

İkon 16 Bursa Mudanya projesinde güncel fiyat listesi ise şu şekilde:

Projede daire fiyatları 800.000 TL’den başlayıp 1.300.000 TL’ye kadar yükseliyor. Kişiye özel ödeme imkanları sunarak konut satın almayı kolaylaştıran proje Mudanya ilçesinin Burgaz Altıntaş yolunda inşa ediliyor.

Yemyeşil ağaçlar ve eşsiz bir doğa ile çevrili olan projede büyüklükleri 3 metrekare ile 5 metrekare arasında değişiklik gösteren organik bahçeler yer alıyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Projenin sosyal olanakları arasında ise; her daireye 1 araçlık açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness salonu, güvenlik, sera bahçeleri , çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, güvenlik, sauna, Türk Hamamı, Çocuk oyun parkı, peyzaj alanları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, kafe, sinema, market ve yeşil alan yer alıyor.