Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İkon Tower için ön talep toplama çalışmaları başladı

Özemeksan İnşaat tarafından İzmir'in en değerli lokasyonlarından Bornova'da inşa edilecek olan İkon Tower projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

İzmir'in iş ve yaşam merkezlerinden Bornova'da yükselecek olan İkon Tower projesinde toplam 367 konuta yer veriliyor. İzmir'e olan yatırımlarına hız kesmeden devam eden Özemeksan İnşaat'ın hayata geçireceği projede alanları 75 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan İkon Tower projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Ön talep toplama çalışmalarına başlanan projede yer alan konutların fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

Tüm dairelerin deniz ve şehir manzarasına sahip olduğu İkon Tower projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, voleybol ve basketbol sahaları, yürüyüş parkuru, kreş, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Tüm katlarda kat bahçelerinin mevcut olduğu İkon Tower; İzmir Çevre Yolu ve otogarın yanı başında yükselecek.