Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İlk kez ev alacaklara Garanti'den bonus fırsatı

Garanti Bankası başlattığı yeni kampanya ile ilk kez ev alacaklara özel fırsatlar sunuyor. Mortgage Uzmanı ayrıca ilk kez ev alan müşterilerine 300 TL bonus hediye ediyor

İlk evini alacaklara özel sunulan devlet desteğine bir destek de Garanti Bankası'ndan geldi. Mortgage Uzmanı Garanti'den 11 Kasım 2016'ya kadar kredi kullanarak ev sahibi olanlara uygun faiz oranlarıyla ev sahibi olma fırsatı sunan Mortgage Uzmanı Garanti, 60 bin TL üzeri kredi çekenlere de ekstra 300 TL bonus hediye ediyor.

"İlk Evinize Özel Fırsatlarla Krediniz Garanti'de" kampanyası hakkında bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, konut kredisi kullananların büyük bölümünü ilk evini satın almak isteyenlerin oluşturduğunu ifade ediyor. 11 Kasım 2016 Cuma gününe kadar bir kampanya başlattıklarını belirten Atay, "Kredi kullanacak kişilere avantajlı faiz oranları sunmayı hedefledik." dedi.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı hedeflediklerini dile getiren Garanti Mortgage Genel Müdürü Atay, "Önümüzdeki dönemde de, ev sahibi olmak isteyenlere farklı kampanya ve fırsatlar sunacağız" şeklinde konuştu.