Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İmar affı ödemelerinde krediniz Vakıfbank'tan!

Vakıfbank öncü bir kampanyaya imza atarak imar affı ödemelerinde oluşabilecek nakit ihtiyaçlarının karşılanması için imar affı kredisi dağıtmaya başladı.

Türkiye genelinde yaklaşık 13 milyon yapıyı ve 15 milyon kişiyi ilgilendiren imar affına ilişkin başvurular 2 milyon kişiye ulaştı. Ödeme işlemlerinin de kısa bir süre önce start aldığı imar affı sürecinde oluşabilecek nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına Vakıfbank tarafından öncü bir kampanyaya imza atıldı. Vakıfbank müşterilerine imar affı ödemelerini gerçekleştirebilmeleri için kredi imkanı sağlıyor.

İmar affı başvuru ve ödeme işlemleri sürecinde vatandaşların nakit ihtiyacını karşılamak için Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Vakıfbank tarafından öncü olabilecek bir kampanyaya imza atıldı. Vakıfbank imar affında vatandaşların oluşan nakit ihtiyaçlarının kolayca karşılanabilmesi için imar affı kredisi dağıtmaya başladı.

‘İmar Barışı Kredisi’ ile diğer bankalara da örnek teşkil eden Vakıfbank imar affı sırasında vatandaşların oluşan nakit ihtiyacını karşılamak için kredi veriyor.
Vakıfbank tarafından imar affı için ‘İmar Barışı Kredisi’ kampanyası başlatıldı. Bu kapsamda imar affında oluşan nakit ihtiyaçları için başvuru alınıyor.

VAKIFBANK TARAFINDAN İMAR BARIŞI KREDİSİ VERİLİYOR

Vakıfbank önderliğinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı imar mevzuatına veya ruhsata aykırı yapılar için başlattığı ‘İmar Barışı’ için geliştirilen ‘İmar Barışı Kredisi’ dağıtılıyor.

Kaçak yapılarını kayıt altına aldırmak isteyen vatandaşların ‘Yapı Kayıt Belgesi’ alırken ödemesi gereken tutarı karşılayabilmeleri için kolaylık sağlayan Vakıfbank bu alanda oluşacak nakit ihtiyaçlarını geliştirdiği ‘İmar Barışı Kredisi’ ile karşılamaya hazırlanıyor.

VAKIFBANK'IN KAMPANYASI ÖRNEK OLACAK

İmar affı için kredi veren Vakıfbank bu alanda bir ilke imza atarak diğer bankalara da örnek teşkil edebilecek bir kampanyaya imza attı.
‘İmar Barışı Kredisi’ dağıtmaya başlayan Vakıfbank, şubelerden yapılan başvurularda bu alanda kullanılması için 20 bin TL’ye kadar kredi verebilecek.

İMAR AFFI KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Peki Vakıfbank’ın imar affı kredisinden kimler faydalanabilecek? Kimlere imar affı kredisi verilecek? Vakıfbank’ın ‘İmar Barışı Kredisi’nden kamu veya özel sektörde bir işverene bağlı ve ücret karşılığında çalışan kişiler, emekliler, diplomalı meslek sahipleri ve bireysel nitelikli müşteriler yararlanabilecekler.