Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

İmgelife'ta lansmana özel fiyatları kaçırmayın

İzmir’de hayata geçirilen İmgelife’ta lansmana özel fırsatları kaçırmamak için acele etmek gerekiyor.

Gültekin İnşaat tarafından İzmir Menemen’de konumlandırılan İmgelife projesinde lansmana özel fiyatlar devam ediyor. Lansmana özel fiyatlardan konut sahibi olmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

İmgelife konutlarından ev sahip olmak isteyenler ve projede yatırım yapmayı düşünenler 30 Ekim tarihine kadar lansmana özel fiyatlardan faydalanma hakkına sahip olacaklar.

Satışa çıktığı ilk günde itibaren yatırımcı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan İmgelife Gültekin inşaat kalitesiyle İzmir’in Menemen ilçesinde yükseliyor. Lansmanın ardından uygun koşullarla satışları başlayan projeden lansmana özel fiyatlarla ev sahibi olabilmek için son tarih 30 Ekim 2017 olarak belirlendi.

Yeni bir şehrin inşa edildiği kuzey bölgesinde Gültekin İnşaat güvencesiyle daire seçme imkanına da sahip olan konut alıcıları, anlaşmalı bankaların kendilerine özgü hazırladığı kredi ödeme planları alıcısına sunuluyor.

İmgelife projesinde anahtar teslimlerinin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje sosyal donatıları ile de yatırımcıyı cezbetmeye devam ediyor.