Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İmgelife'ta lansmana özel fiyatları kaçırmayın

İzmir’de hayata geçirilen İmgelife’ta lansmana özel fırsatları kaçırmamak için acele etmek gerekiyor.

Gültekin İnşaat tarafından İzmir Menemen’de konumlandırılan İmgelife projesinde lansmana özel fiyatlar devam ediyor. Lansmana özel fiyatlardan konut sahibi olmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

İmgelife konutlarından ev sahip olmak isteyenler ve projede yatırım yapmayı düşünenler 30 Ekim tarihine kadar lansmana özel fiyatlardan faydalanma hakkına sahip olacaklar.

Satışa çıktığı ilk günde itibaren yatırımcı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan İmgelife Gültekin inşaat kalitesiyle İzmir’in Menemen ilçesinde yükseliyor. Lansmanın ardından uygun koşullarla satışları başlayan projeden lansmana özel fiyatlarla ev sahibi olabilmek için son tarih 30 Ekim 2017 olarak belirlendi.

Yeni bir şehrin inşa edildiği kuzey bölgesinde Gültekin İnşaat güvencesiyle daire seçme imkanına da sahip olan konut alıcıları, anlaşmalı bankaların kendilerine özgü hazırladığı kredi ödeme planları alıcısına sunuluyor.

İmgelife projesinde anahtar teslimlerinin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje sosyal donatıları ile de yatırımcıyı cezbetmeye devam ediyor.