Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İmka Gold Beylikdüzü'nde hemen teslim 3+1 daireler 625 bin TL'den başlıyor

İstanbul Avrupa Yakasının rağbet gören ilçelerinden Beylikdüzü’nün Beykent bölgesinde yükselen İmka Gold projesinde fiyatlar 625 bin TL’den başlıyor.

Nakipoğlu Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde hayata kazandırılan İmka Gold projesinde tüketiciye 2+1 ve 3+1 kat planında konut seçenekleri sunuluyor.

Peşin ödeme ya da banka kredisi kullanılarak konut satın alınabilen projeye dair tüm detaylar belli oldu. Projenin fiyat listesi, ödeme planları, daire planları ve büyüklükleri, teslim tarihi gibi birçok detayına Emlak Gündem sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daire planları ve büyüklükleri

İmka Gold Beylikdüzü projesi ilçenin Beykent lokasyonunda yükseliyor. Konut teslimlerinin hemen gerçekleştirilebildiği projede 2+1 kat planında tasarlanan dairelerin satışları tamamlandı. 3+1 kat planındaki dairelerin satışları ise halen devam ediyor.

Beylikdüzü Beykent lokasyonunda Nakipoğlu Yapı tarafından konumlandırılan İmka Gold Beylikdüzü projesi 3 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 40 adet daireye yer verilen butik konseptli projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 115 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Daire fiyatları ve ödeme planları

İmka Gold Beylikdüzü’nde satışları devam eden 3+1 kat planındaki dairelerin fiyatları 625 bin TL’den başlangıç göstererek 695 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Peşin ya da banka kredili ödeme ile konut satın alınabilen projede yaşam çoktan başladı. Satışı devam eden konutlarda da hemen teslim avantajı ve garantisi sunuluyor.

Yeşil Vadi’nin hemen yanında yükselen İmka Gold Beylikdüzü hem şehir hayatından kopmak istemeyen hem de doğa iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği ilk noktalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Konumu itibari ile yeşille iç içe sakin ve dingin bir yaşam vaat ediyor.

Sosyal olanaklar

5’er katlı 2 blokta 40 adet daire şeklinde tasarlanan İmka Gold Beylikdüzü projesinde yer verilen sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Kamera
• Kapalı otopark
• Görüntülü intercom sistemi
• Jeneratör
• Fiber internet
• Klima
• Fitness salonu
• Yüzme havuzu
• Yürüyüş alanları
• Spor salonu