Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İmka Gold daire fiyatları 570 bin TL’den başlıyor

Nakipoğlu Yapı güvencesiyle İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen İmka Gold projesinde daire fiyatları 570 bin TL’den başlıyor.

Nakipoğlu Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde konumlandırılan İmka Gold projesi toplam 40 konuttan meydana geliyor.

3 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede büyüklükleri 115 metrekare ile 195 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede 2+1 dairelerin satışı sona erdi. 3+1 dairelerin satışı ise devam ediyor.

İmka Gold projesi güncel fiyat listesi

Konut teslimleri hemen yapılan İmka Gold projesinde daire fiyatları 570 bin TL’den başlayarak 630 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

İmka Gold projesinde 7/24 güvenlik hizmeti, çocuk oyun parkı, fitness center, açık yüzme havuzu, peyzaj alanları, açık ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

İmka Gold projesi Acıbadem Tıp Merkezi’ne 5 dakika, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 5 dakika, Fatih Üniversitesi’ne 10 dakika, Bahçeşehir Koleji’ne 10 dakika, Marmara Park’a 10 dakika mesafede kuruluyor.