Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İncek Green’de Ramazan’a özel 11 bin TL indirim

Sinpaş GYO imzasıyla Ankara Yenimahalle’de inşa edilen İncek Green projesinde Ramazan ayına özel 11 bin TL indirim fırsatı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından Sinpaş GYO güvencesiyle Ankara’da yükselen İncek Green projesi 22 katlı tek bloktan oluşuyor. 140 konutluk projede 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verildi.

Zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam sunan İncek Green, Çayyolu şehir manzarasına da hakim konumda yer alıyor.

İncek Green projesinde çocuk oyun alanları, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği çarşı, fitnees center, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Sinpaş GYO’nun Ankara’da geliştirdiği İncek Green’de yaşam bir süredir devam ediyor. Projede son 15 daire sahiplerini bekliyor. İncek Green projesinde Ramazan ayına özel 11 bin TL indirim başladı. İncek Green ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşin, 1 yıl sonra yüzde 25 ara ödeme, kalan tutar için vade farksız 50 ay taksit imkanı sunuluyor.