Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İncek Green'in örnek dairesi ziyaretçilerini bekliyor

Sinpaş GYO'nun Ankara'da inşa ettiği İncek Dünyası'nın etaplarından İncek Green'den 31 Mart'a kadar ev sahibi olanlara, 0,82 vade imkanıyla 20 ay vade imkanı sunuluyor.

Satışa çıktığı günden bu yana Ankaralı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği İncek Dünyası'nın İncek Green etabında satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Örnek dairelerinin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu projeden konut sahibi olmak isteyenlere, 31 Mart'a kadar geçerli olacak kapamya kapsamında; sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 10 yıl, 0,82 faiz oranıyla ise 20 yıl vade imkanı sunuluyor.

Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen İncek Green, bir yanda İncek Life’a komşu parkta yer alan 86 bin metrekarelik peyzaj alanına, diğer yanda Çayyolu şehir manzarasına hâkim konumu ile dikkat çekiyor.

İncek Green çocuklu ailelerden büyük ilgi görüyor

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Beş milyonluk nüfusa sahip Ankara’da kişi başına yaklaşık 19 metrekare yeşil alan düşmekte. Ankaralı, bu anlamda yeşil alana daha çok ihtiyaç duyuyor. Biz de İncek’te ailelerin güvenle çocuklarını büyütecekleri, çocukların yeşili ve doğayı daha yakından tanıyacakları bir yaşam alanı tasarladık. İncek’de kentleşme anlamında öncü olduk. Hatta İstanbul’da olduğu gibi Ankara’da da, bu bölge de bizim projemizin yapılanmasının ardından değer kazandı ve birçok konut geliştiricisi bizden sonra bölgeye giriş yaptı. Yaptığımız araştırmalar, Ankara’da konut sahibi olmak isteyenlerin yüzde 60’ının markalı konut alma eğilimi içinde olduğunu gösteriyor. Konut alıcılarının yüzde 82’si de daha geniş bir eve ihtiyaç duyduklarını söylüyor. Biz de İncek Green’i özellikle ailelerin tercih edeceği 2+1 ve 3+1 ev tiplerini yaşama hazırladık" dedi.