Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İncek Loft'un ikinci el satış ve kiralamaları Loft Trade'de yapılacak

Akfen İnşaat, Ankara'da konumlandırdığı ve hemen teslim satışlarına devam ettiği projesi İncek Loft'un ikinci el resmi satış ve kiralama ofisi Loft Trade’i açtı.

Akfen İnşaat tarafından İncek’in en büyük konut projesi olarak Ankara’da hayata geçirilen İncek Loft’un ikinci el resmi satış ve kiralama ofisi Loft Trade açıldı. Akfen’in Loft Trade’te bulunan deneyimli ve projenin her detayına hakim olan profesyonel ekibi, İncek Loft dairelerinin avantajlı koşullarda satılmasını ya da kiralanmasını sağlayacak.

Haftanın yedi günü 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet veren Loft Trade ile Akfen’in ayrıcalıklı projesi İncek Loft’ta ev sahibi olmak isteyenler en uygun daireyi görebileceği gibi, projenin sosyal aktivite alanlarını da gezerek, tüm detayları hakkında bilgi sahibi olabilecek.

İncek Loftlular için her şey düşünüldü

Ev sahiplerinin her açıdan konforlu bir yaşam sürmelerini hedefleyen projede, ev sahiplerini ücretsiz olarak yararlanabilecekleri bir dolu ayrıcalık bekliyor. Yürüyüş yolu, kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları ile cep sineması, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi alanları kapsayan 30 bin m2’lik peyzaj ve donatı alanının bulunduğu İncek Loft’ta her konut için kapalı otopark da bulunuyor. Ankara’da bir konut projesinde ilk kez yer alan Pony Club’ta çocuklar atlarla keyifli vakit geçirirken, yetişkinler İncek LOFT Alışveriş Caddesi’nde alışveriş yapabilecekler.