Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İncek Loft'un ticari üniteleri kira tekliflerine açıldı

Akfen İnşaat'ın İncek Loft projesindeki 42 adet ticari ünite kira tekliflerine açıldı. Yatırımcılar 15 Temmuz'a kadar teklif şartnamesini tanıtım ofisinden alabilecek.

Ankara’nın cazibe merkezi İncek’te, Akfen İnşaat güvencesiyle yükselen İncek Loft'ta yaşam 30 Haziranda başlıyor. Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, İncek Loft içerisinde yer alan “Alışveriş Kanyonu” ile bölgeyi cazibe merkezi haline getiriyor.

Önemli markalarının aynı çatı altında toplanacağı, sosyal yaşama da kalite kazandıracak ticari alan bölge halkının da ihtiyaçlarına cevap verecek. Ankara’yı sadece yaşam değil aynı zamanda yatırım merkezi olarakta yükselten projenin en heyecan verici alanlarından biri olan “Alışveriş Kanyonu” kira tekliflerine açıldı.

İncek Loftta Ankara'da bir ilk olan gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 42 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen misafirlerin de hizmetine de açık olacak.