Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnci Yaka Ankara'da fiyatlar 498 bin 750 TL'den başlıyor

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat'ın Ankara Mamak'ta konumlandırdığı İnci Yaka Ankara projesinde fiyatlar 498 bin 750 TL ile 546 bin 250 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Mamak'ta 80 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen İnci Yaka Ankara projesinde toıplam 276 konut ve 23 ticari birime yer veriliyor. Alanları 163 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren 3,5+1 ve 4,5+1 dairelerin yer aldığı İnci Yaka Mamak'ta tüm dairelerin 10 metrekarelik bir yemek odası da bulunuyor.

Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; 3,5+1 daireler 498 bin 750 TL'den, 4,5+1 daireler ise 546 bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Üç farklı ödeme planının yer aldığı İnci Yaka Ankara'da yüzde 50 peşinatla kalanı konut tesliminde ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Projenin yüzde 30 peşinatlı ödeme planına göre; peşinat sonrasında 6. ayda yüzde 10, 12. ayda yüzde 10 ve 18. ayda yüzde 10 olmak üzere üç ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel ise vade farksız taksit ya da teslimde ödeme yoluyla tamamlanabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sunuldğu projeden yüzde 25 peşinat ödeyerek de daire satın alınabiliyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen İnci Yaka Ankara hakkında bilgi veren Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman, "Bölgenin ilk markalı konut projesiyiz. Çankaya ve çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan projemiz birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi AŞTİ projesini bu bölgede planladı. Konut ve mağaza alıcılarına gelecek vadeden bir proje sunuyoruz. Ön satışların başladığı İnci Yaka Ankara’da ister havaalanına, ister Samsun yoluna, ister Konya yoluna son derece kolay ulaşım imkanı var. Projemiz çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alıyor. Firma olarak konut projelerinin yanı sıra birçok noktada kamu hastaneleri, cami, otel ve ofis projesi hayata geçirdik. Ankara’ya katma değer oluşturmaktan dolayı mutluyuz" dedi.