Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnciyaka Ankara’da eski evini verene lüks daire kampanyası başladı

İnciyaka Ankara’da takas kampanyası başladı. Kampanya kapsamında eski daireler alınıyor ve konut alıcılarına İnciyaka Ankara projesinden lüks daireler veriliyor.

Ender İnşaat, İnciyaka Ankara projesinde büyük takas kampanyası başlattı. Kampanya, “Eski Eviniz Sizden, Yeni Eviniz İnciyaka’dan” sloganıyla hayata geçiriliyor. Takas kampanyası ile eski daireler ekspertizlerin belirlediği rakam üzerinden alınıyor ve konut alıcılarına İnciyaka Ankara projesinden lüks daireler veriliyor.

İnciyaka Ankara’da başlatılan takas kampanyası kapsamında yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Konut bedelinin yüzde 50’si ise teslimde ödeniyor. Kalan yüzde 20’lik bedel için ise 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

GENİŞ AİLELERE UYGUN OLARAK TASARLANDI

Yeni Mamak’ın ilk ve tek markalı konut projesi İnciyaka Ankara, geniş ailelere uygun olarak tasarlandı. İnciyaka Ankara’da 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere 276 konut ve 25 ticari ünite yer alıyor. Projedeki 3+1 daireler 163 metrekare, 4+1 daireler ise 180 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor. Ayrıca projede yer alan tüm dairelerde 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası da bulunuyor.

YEŞİL VE SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

15 bin metrekarenin yeşil alanlara ayrıldığı İnciyaka Ankara, zengin sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. İnciyaka Ankara’daki konut sakinlerine fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile çocuk oyun alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Her daireye özel kapalı otoparkın yer aldığı İnciyaka Ankara’da misafirler için ise açık otopark hizmeti sunuluyor.

AKILLI BİNA KONSEPTİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

Akıllı bina konsepti ile öne çıkan İnciyaka Ankara’da 7/24 güvenlik ve plaka tanıma sistemi bulunuyor. Yerden ısıtma sistemi ve ses yalıtımı ile donatılan dairelerin yer aldığı İnciyaka Ankara’daki her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de yer alıyor.

Çankaya ve çevreyoluna yakın mesafede yükselen İnciyaka Ankara, birçok alışveriş merkezinin de yanı başında yer alıyor. İnciyaka Ankara’dan Esenboğa Havalimanı, Samsun ve Konya yoluna çok kolay ulaşım sağlanabiliyor.

İnciyaka Ankara’da yer alan konutların Ağustos 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.